NETxAUTOMATION
NETXLAB® GÖRSELLEME ve ENTEGRASYON YAZILIMI

Evrensel Görselleme Yazılımı ve SCADA Çözümleri

NETxLAB® Voyager Evrensel Görselleme yazılımı, bina otomasyonu projelerine görselleme ve kontrol yetenekleri kazandırmaktadır. Sistem merkezi NETxLAB® Voyager sunucusu ve çok çeşitli NETxLAB® Voyager istemcilerinden oluşmaktadır. Bu ürün gamı esnek istemci sayısı sayesinde; küçük projelerden çok büyük projelere kadar, çeşitli ölçeklerdeki çalışmalara imkan sunmaktadır.

Her bir farklı görselleme öğesi sunuculara belirlenen yetkilerle donatılmış istemciler şeklinde bağlanmaktadır. Merkezi çözüm ve entegre web sunucu arayüzü, istemcilere evrensel erişim imkanları sağlamaktadır.


OPC DA arayüzü ile, NETxLAB® Voyager görselleme ürünü OPC istemcisi olarak da bağlanabilmektedir.

NETxLAB® OPC Bridge ve NETxLAB® OPC arayüzleri diğer yazılımlar ile birlikte de kullanılabilir, bu sayede her hangi bir ürün sisteme dahil edilebilir. Veri yedeklemeyi ve güvenirliği artırmak amacıyla NETxLAB® Voyager Sunucuları asıl veya yedek şeklinde programlanabilmektedir. Sistemin evrensel çözümü ile entegrasyon limiti yok denebilir.

NETxLAB® Voyager Studio yazılımı sayesinde, görselleme yazılımları, analiz edilebilir, yapılandırılabilinir ve güncellenebilir.

Sunucu ve istemci arasındaki haberleşme şifreli VNET protokolü üzerinden yapılmaktadır. SQL ve Fidelio arayüzleri otel ve veri tabanı yönetimi konusunda imkanlar sunmaktadır. Çok çeşitli proje gereksinimleri bu ürün gamı sayesinde kolaylıkla hayata geçirilebilmektedir.

NETxLAB® Yazılımları;

• NETxKNX OPC Sunucu,

• NETxLAB Voyager,

• NETxLAB OPC Bridge,

• NETxLAB OPC Jaluzi Kontrol Sistemi,

• NETxLAB MaRS,

NETxLAB Evrensel Görselleme Ürünleri Broşürü
GAMA Holding Yeni Yönetim Binası
 
 

NETxAutomation web sitesi: www.netxautomation.com